Oferta

IMG_9462134200112-2.JPG

SESJA CIĄŻOWA

Ciąża to magiczny czas przepełniony oczekiwaniem dla każdej kobiety. Tych kilka miesięcy mija bezpowrotnie, dlatego też warto zadbać o zatrzymanie tych pięknych momentów w kadrze... Zdjęcia z sesji ciążowej będą piękną pamiątką na lata...

od 400 zł

PLENEROWA SESJA KOBIECA

Sesje realizowane w plenerze nabierają niesamowitego klimatu. Światło zastane, rozległe łąki lub leśne zagajniki stworzą nam niepowtarzalne tło, którego z całą pewnością nie uzyskacie w studiu fotograficznym.


od 400 zł
9N0A1421.jpg
IMG_8504.jpg

ZMYSŁOWA SESJA KOBIECA

Kobiecość pokazana w sposób zmysłowy i delikatny... tymi dwoma określeniami kieruję się przede wszystkim. W sesji kobiecej chodzi wyłącznie o CIEBIE, o celebrację Twojej kobiecości i zmysłowości.

Zmysłowa sesja kobieca okazać się może również pięknym prezentem dla ukochanej osoby.


od 400 zł

SESJA RODZINNA/ LIFESTYLE

Nasze życie to zlepek momentów, które przemijają. Dlatego też warto te wspomnienia pielęgnować i wracać do nich kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota... Zdjęcia z sesji rodzinnej mogą okazać się również pięknym i oryginalnym wypełnieniem domowego wnętrza...


od 400 zł
9N0A6204.jpg
IMG_0354.jpg

REPORTAŻ ŚLUBNY

Oferta na rok 2020 oraz 2021 obejmuje dwa pakiety:

Pakiet Podstawowy oraz Pakiet Premium.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś zapoznać się ze szczegółami, bardzo proszę, abyś w mailu krótko odpowiedziała/odpowiedział na kilka pytań:


  • data ślubu
  • miejsce wesela
  • kilka słów o Was i Waszym ślubie
  • pięknie dziękuję i mam nadzieję - do zobaczenia!
od 3600 zł