Galerie  Galerie

SUMMERTIME

Cześć!

Jest mi niezmiernie miło poinformować Was o zbliżającym się cyklu zdjęć zatytułowanym... SUMMERTIME!

Dla mnie to coś zupełnie nowego i nie potrafię powstrzymać się od stwierdzenia, że jestem bardzo tym pomysłem podekscytowana. Tym bardziej, że w ostatnich latach koncentrowałam się głównie na fotografowaniu ślubów oraz zakochanych par...Postanowiłam tym razem rozbudować doświadczenie i spróbować czegoś nowego ;)

Moi Kochani! O co chodzi z projektem SUMMERTIME?!

Otóż, jako rodowita mieszkanka Doliny Baryczy, fanka lasów, rozległych łąk i sielankowych klimatów, postanowiłam stworzyć coś wyjątkowego zarówno dla mnie, jak i dla Was! Biorąc pod uwagę zamiłowanie do naturalnego i rustykalnego klimatu zdjęć chciałabym Was zaskoczyć czymś nowym i zupełnie świeżym!

Cykl sesji SUMMERTIME kieruję głównie do Mam i Ich dzieciaczków.

Na etapie planowania wakacyjnego projektu- natrafiłam również na Pewien Damski Zespół. Mianowicie na markę APANELE FOR KIDS!

Moi kochani! Te Kobiety tworzą niesamowite ubrania. Rewelacyjny klimat i styl! Wszystkie sukienki i ubranka dla Mamy i Dzieci, które widzicie na zdjęciach poniżej - Dziewczyny wykonały własnoręcznie!

Jestem naprawdę zachwycona jakością! Ubrania przez nie wykonane są bardzo precyzyjnie, lniane tkaniny są delikatne i subtelne. A co ważniejsze - nadają takiego klimatu, do którego dążyłam! Trzymając się swoich założeń - w dalszym ciągu pozostajemy blisko natury! :)

Sandra, Marta i Pani Ela przygotowały nam ubrania na sesję, które są wg mnie pewnego rodzaju wisienką na torcie :)

W oddzielnym poście chciałabym zapoznać Was z Dziewczynami i Ich lnianymi ubrankami... Jestem pewna, że rozkochają również Was! A na tej stronie znajdziecie Ich produkty: https://apanele.pl/


Wracając do projektu SUMMERTIME chciałabym Was zaprosić na SESJE ZDJĘCIOWE BLISKO NATURY , w ubraniach wykonanych przez markę Apanele for Kids. Sesje są moim autorskim pomysłem, który mam nadzieję zostanie przez Was dobrze przyjęty :)

Sesje zdjęciowe realizujemy do końca sierpnia.

Zapisy i cenniki dostępne drogą mailową.


Zapraszam Was bardzo serdecznie do stworzenia przepięknej pamiątki dla Was i Waszych rodzin :) Pamiętajcie! Naturalnie- najpiękniej! :)

Ania Mucha
1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG