Blog  Blog

Sesja narzeczeńska - czy warto?

Dlaczego warto zdecydować się na sesję narzeczeńską?

Kochani!

Temat często rozważany i poruszany przez moich klientów.

Dlatego też zdecydowałam się na zebranie wszystkich argumentów w jednym miejscu, aby ułatwić Wam podjęcie tej decyzji.

Przede wszystkim zacznijmy od chyba najważniejszego punktu czyli OSWAJAMY SIĘ z obiektywem i fotografem. Nie wiem jak Wy, ale na miejscu Panny Młodej wolałabym wcześniej zobaczyć się na żywo z moim fotografem i wdrożyć się nieco w klimat sesji… Ślub jest dniem niesamowicie stresującym, więc nie ma potrzeby dokładać sobie stresu obcą osobą, która nagle staje się Waszym cieniem.Dzięki sesji zorientujecie się jak dany fotograf pracuje, zapoznacie się z Jego osobą i podczas ślubu będzie Wam zwyczajnie swobodniej….

Po drugie zyskujecie piękną pamiątkę… Niestety w dzisiejszych czasach cierpimy na wszechobecny brak czasu w każdej sferze życia. Na sesje zdjęciowe decydujemy się raczej raz na kilka lat... Z bólem serca stwierdzam również,że wywoływanie zdjęć, stało się raczej rzadkością… Pozwalamy, aby te piękne momenty naszego życia uleciały bezpowrotnie. Sesja narzeczeńska jest idealnym momentem, aby się na chwilkę zatrzymać, złapać oddech. Aby przypomnieć sobie, że warto zwolnić i spędzić czas z bliskimi. Poza świetną zabawą i czasem z partnerem/partnerką zyskujemy niepowtarzalną pamiątkę… W tym całym szale przygotowań ślubnych miło będzie od czasu do czasu zwolnić i przypomnieć sobie beztroski czas

Warto zwrócić uwagę na aspekt dekoracyjny. Myślę sobie, że zdjęcia z sesji narzeczeńskiej stanowią także doskonały materiał do wykorzystania przy dekoracjach sali weselnej. Widziałam u swoich klientów ozdobne ścianki z porozwieszanymi wspomnieniami. Zwolennicy klasyki rozważyć powinni również albumy dla rodziców. Myślę że takie rozwiązanie to doskonały prezent aby wyrazić swoją wdzięczność dla rodziców.

Nie wiem jak u w innych ofertach ślubnych, ale w moim pakiecie sesja narzeczeńska posiada promocyjna cenę dla każdej Pary, z którą podpisuję umowę. Także myślę, że warto z takiej okazji skorzystać.

Pamiętajcie, sesja powinna być świetna zabawą, a nie obowiązkiem :)


pozdrawiam serdecznie,

Ania


9N0A8571-2.jpg