Blog  Blog

NOWOŚCI W OFERCIE

Dzień dobry we wtorek!

Moi kochani,

dzisiaj krótko - ponieważ pisanie nie należy do mojej najmocniejszej strony ;) chciałabym Wam troszeczkę napisać o mojej ofercie.

Ponieważ w ostatnim czasie wprowadziłam możliwość zamówienia FOTOKSIĄŻEK, uznałam że najlepiej będzie jeśli Wam o nich troszeczkę poopowiadam. Wyznaczyłam sobie trzy elementy, na podstawie których szukałam firmy, której powierzyłam swoje zaufanie.

Ponieważ bardzo stawiam na:

  1. JAKOŚĆ
  2. WYSOKI POZIOM ESTETYKI
  3. DBAŁOŚĆ O SZCZEGÓŁY

spośród wielu firm oferujących wykonanie fotoksiążek, zdecydowałam się na współpracę z Crystals Albums. Jest to firma realizująca zlecenia dla fotografów w całej Polsce. Urzekli mnie swoim nietuzinkowym podejściem, a co ważniejsze spełniają wszystkie trzy wyżej wymienione elementy!

Chciałabym abyście zwrócili uwagę na precyzyjne wykonanie oraz materiały jakie zostały użyte do oprawy wspomnień. Na zdjęciach zaprezentowałam Wam moje portfolio, które było pewnego rodzaju przełamaniem się ku lepszemu ;) Nie ukrywam, że na początku swojej fotograficznej drogi wierna byłam albumom tradycyjnym, aczkolwiek... postanowiłam otworzyć się na nowości i faktycznie.... WARTO!

Fotoksiążki zamawiać możecie niezależnie od terminu wykonania sesji. Specjalnie dla Was projektuję układ zdjęć, następnie całość przesyłam do zatwierdzenia.

W ofercie dostępne są następujące wymiary fotoksiążek:

20 x 20 cm

20 x 30 cm

25 x 25 cm

25 x 35 cm

30 x 30 cm

Wy decydujecie o ilości rozkładówek, o kolorze i matariałach oprawy!


Serdecznie Was zapraszam do skorzystania z oferty!

Ania Mucha1.JPG
2.JPG
3.JPG
4.JPG
5.JPG
6.JPG
7.JPG
8.JPG
9.JPG
10.JPG